Festyn rodzinny z okazji pierwszego dnia wiosny

Utworzono dnia 23.03.2024

Festyn szkolny przyciągnął uczniów, rodziców oraz mieszkańców lokalnej społeczności. Główną atrakcją festynu były występy uczniów, koncert zespołu PRS oraz stoiska z jedzeniem, gdzie można było spróbować domowych placków, chrupiących kiełbasek z grilla oraz innych pyszności przygotowanych przez rodziców i nauczycieli. Zapach grillowanych przysmaków unosił się w powietrzu, przyciągając kolejki głodnych uczestników. Dzieci miały okazję wziąć udział w malowaniu twarzy, gdzie mogły zamienić się w swoje ulubione postacie z bajek czy zwierzęta. Ponadto, organizowane były kreatywne warsztaty, podczas których najmłodsi mogli wykazać się swoją artystyczną duszą, tworząc różnorodne prace np. tworzenie bransoletek z koralików. Festyn to nie tylko jedzenie i zabawa, ale także zdrowa rywalizacja. Uczniowie mogli zmierzyć się w różnych dyscyplinach sportowych. Odwiedziła nas również grupa historyczna "Pogranicze". Festyn szkolny to doskonała okazja do integracji społeczności szkolnej z lokalnym środowiskiem. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych był to dzień pełen śmiechu i zabawy.

Festyn rodzinny z okazji pierwszego dnia wiosny

Utworzono dnia 23.03.2024, 19:30